Ulet Cmimi! Shitet Apartament 2+1, Kompleksi Aura!

  • €109,000
Laprakë, Spitali Ushtarak, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Ulet Cmimi! Shitet Apartament 2+1, Kompleksi Aura!

Laprakë, Spitali Ushtarak, Zogu i Zi, Tiranë
  • €109,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 111
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38730
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1, tek Kompleksi Aura Laprake!

Apartamenti ka siperfaqe totale 111.2m2 dhe ndodhet ne katin e 5.

Organizohet ne dhome ndenje+ 2 dhoma gjumi +2 tualete + ballkon.

Kompleksi eshte ne faze ndertimi.

Cmimi ulet nga 1100 €m2 ne 980 €m2.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare