TRUALL NDERTIMI NE SHITJE

  • €975,000
Yzberish, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

TRUALL NDERTIMI NE SHITJE

Yzberish, Tiranë
  • €975,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 7500
  • Sipërfaqe ㎡
  • P23801
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet truall ndertimi ne afersi te zones se Yzberisht. Trualli ka nje siperfaqe prej 7.500m2 dhe eshte i pershtatshem per ndertim .

Eshte i paisur me dokumentacion te rregull hipotekor.

Per me shume informacione mund te na kontaktoni!

Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest