Super Vile ne Shitje, Rolling Hills 2

 • €1,200,000
Long Hill, Tiranë
Për Shitje

Super Vile ne Shitje, Rolling Hills 2

Long Hill, Tiranë
 • €1,200,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 5
 • Tualete
 • 2
 • Garazhe
 • P40178
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet vile luksoze ne rezidencen elitare Rolling Hills 2, prane TEG!

Rezidenca ofron kompleks vilash me nje stil unik dhe te dizenjuara me arkitekture qe nderthuret paqesisht me natyren perreth.

Vendodhja mes gjelberimit dhe larg zhurmave ju siguron nje jetese te qete dhe te shendetshme.

Vila eshte e organizuar ne 3 kate.

Siperfaqe ndertimi 391.1 m2.

Siperfaqe verande 23.5 m2

Siperfaqe parcele 627 m2.

Shitet me super cmim ne vleren 1.200.000€.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest