Super-Showroom me qera, Autostrada Tirane-Durres

Autostrada Tiranë-Durrës, Durrës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Super-Showroom me qera, Autostrada Tirane-Durres

Autostrada Tiranë-Durrës, Durrës, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 4800
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27272
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera showroom + magazine ne zone kryesore ne rrugen dytesore Tirane-Durres. Showroom ndodhet ne nje zone shume te aksesueshme dhe me shume vizibilitet. Perfekt per tipologji te ndryshme biznesi.

Ambienti ka siperfaqe trualli 4800m2, ku Showroom ka siperfaqe ndertimi 1000m2(e ndare ne dy kate) dhe 1000m2 magazine. Magazina me lartesi 8m.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj