SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE TEK KOPSHTI BOTANIK

 • €155,000
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE TEK KOPSHTI BOTANIK

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €155,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 107
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40742
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament 2+1+2 ne shitje tek Kopshti Botanik, prane Xhamise. Zone mjaft e zhvilluar, me te gjitha facilitet e duhura per nje jetese sa me komode.

Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe ambjent gatimi, ne dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Me nje siperfaqe totale 108 m2 dhe siperfaqe neto 93 m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te mireadministruar me ashensore.

Arredimi i apartamentit eshte bashkekohor, modern, i investuar me mobilje te reja, i pabanuar me pare!

Cmimi i shitjes eshte: 155,000 euro.

Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle