SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, KOPSHTI BOTANIK.

 • €180,000
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Tërhequr

SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, KOPSHTI BOTANIK.

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €180,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 140
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35454
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament ne shitje, tek kopshti botanik, prane Xhamise.

Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, kuzhine, dhome ndenje,2 tualete me dritare, verande.

Ka siperfaqe 115 m2 dhe 25 m2 verande.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, i ndodhur ne nje nga rezidencat me te mira ne zone.

Orientim Jug, Lindje, Perendim, i ndricuar dhe me diell gjate gjithe dites.

Super pamje nga kopshti botanik dhe liqeni i Tiranes.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo