SUPER APARTAMENT 2+1 ME QERA, RRUGA E ELBASANIT.

  • €700/muaj
Rruga e Elbasanit, Stadiumi Air Albania, Tiranë
Për Qira Tërhequr

SUPER APARTAMENT 2+1 ME QERA, RRUGA E ELBASANIT.

Rruga e Elbasanit, Stadiumi Air Albania, Tiranë
  • €700/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 140
  • Sipërfaqe ㎡
  • P29587
  • ID Prones

Përshkrim

Apartament me qera tek Rruga e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane.

Apartamenti ka siperfaqe 140 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, kuzhine, dhome ndenje, 2 tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 4 te nje prej pallateve me te mira te zones.

Cmimi eshte 700 euro i diskutueshem.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo