SUPER APARTAMENT 2+1 ME QERA, LIQENI I THATE.

 • €650
Tërhequr

SUPER APARTAMENT 2+1 ME QERA, LIQENI I THATE.

 • €650

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35582
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament 2+1 tek Liqeni i thate.

Apartamenti organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Pamje e mrekullueshme e liqenit te thate.

Cmimi eshte 650 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo