SUPER APARTAMENT 2+1 ME QERA, 21 DHJETORI.

 • €520/muaj
21 Dhjetori, Tiranë
Për Qira

SUPER APARTAMENT 2+1 ME QERA, 21 DHJETORI.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €520/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 80
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36915
 • ID Prones

Përshkrim

Japim super apartament 2+1 me qera, prane konvikteve te Inxhinierise.

Apartamenti ka siperfaqe 80 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vitit 2003.

Organizohet ne sallon ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

I saporinovuar dhe mobiluar.

Cmimi eshte 520 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo