SUPER APARTAMENT 1+1 NE DON BOSKO

 • €88,000
Don Bosko, Vizion Plus, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

SUPER APARTAMENT 1+1 NE DON BOSKO

Don Bosko, Vizion Plus, Zogu i Zi, Tiranë
 • €88,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 105
 • Sipërfaqe ㎡
 • P30551
 • ID Prones

Përshkrim

~Apartament me organizim 1+1  me siperfaqe totale 105 m2 ne Don Bosko .

~Apartamenti eshte i investuar ne detaje ,  me nje verande fantastike qe ka pamje nga Jug-Perendimi .

~Apartamenti ka nje ndricim natyral , parket fantastik  , dritaret dhe dyert te nje cilesie mjaft te mire  . Dhomat jane te bollshme dhe komode .

~Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor .

~Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor  .

~Cmimi  fantastik prej vetem  88.000 Euro  .

~ Na kontaktoni  !

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva