Super Apartament 1+1 Me Qera, Liqeni I Thate.

 • €450/Muaj
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Super Apartament 1+1 Me Qera, Liqeni I Thate.

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €450/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 40
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44680
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera super apartament 1+1 tek Liqeni i Thate.

Apartamenti eshte i investuar ne detaje me nje mobilim modern dhe shume komod.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me pamje fantastike nga liqeni.

Cmimi i qerase 450 €/muaj.

Na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest