Shitet Vile ne Rezidencen Elysium, Mjull Bathore!

 • €479,000
Mjull Bathore, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Vile ne Rezidencen Elysium, Mjull Bathore!

Mjull Bathore, Tiranë
 • €479,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 300
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39224
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet vile ne Rezidencen Elysium ne Mjull Bathore prane Teg!

Rezidenca ofron ambiente sportive shume funksionale, kende lojrash per femije, bare, restorante, si dhe shume facilitete per nje jetese te sigurte dhe te qete.

Vila eshte e organizuar ne 3 kate.

Disponon siperfaqe ndertimi 300 m2 dhe siperfaqe trualli 400m2.

Kati i pare eshte i organizuar ne sallon ndenje, kuzhine gatimi dhe tualet.

Kati i dyte eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi+ tualet.

Cmimi i shitjes  479.000€

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest