SHITET TRUALL NE VORE.

  • €115,000
Vorë, Tiranë
Tërhequr

SHITET TRUALL NE VORE.

Vorë, Tiranë
  • €115,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1420
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37675
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim truall ne Vore, rruge kryesore.

Trualli ka siperfaqe 1420 m2, momentalisht ne te ndodhet nje godine qe sherben si lokal dhe zyre, dhe hapesire per lavazhe per dy makina dhe per nje kamion.

Cmimi eshte 115000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo