JEPET ME QERA SUPER AMBIENT, QENDER.

  • €3,600/muaj
Qendër, Rruga e Barrikadave, Tiranë
Për Qira

JEPET ME QERA SUPER AMBIENT, QENDER.

Qendër, Rruga e Barrikadave, Tiranë
  • €3,600/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 190
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39368
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera super ambient, rruga e Barrikadave prane  Qendres.

Ambienti ka siperfaqe 190 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim te nje objekti te ri.

Ambient openspace i cili pershtatet sipas deshires.

Cmimi eshte 3600€.

Per me shume na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest