Shitet super apartament 3+1+2, Garda.

 • €490,000
Garda, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet super apartament 3+1+2, Garda.

Garda, Tiranë
 • €490,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 163
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P45333
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartament 3+1+2 tek Garda.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes ,disponon siperfaqe totale 162.8 m2.

Organizohet ne sallon te bollshem ndenje +ambient gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar.

Apartamenti disponon dhe poste parkimi me cmim ekstra.

Cmimi i shitjes 490.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest