Shitet super apartament 2+1+2+verande Rezidenca Xheluks, Rruga Elbasanit!

 • €234,000
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet super apartament 2+1+2+verande Rezidenca Xheluks, Rruga Elbasanit!

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €234,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 128
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45827
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartament 2+1+2+verande Rezidenca Xheluks, Rruga Elbasanit!

Rezidenca po ndertohet ne nje nga zonat me prestigjioze te Tiranes, me nje vendodhje fantastike dhe te aksesueshme.

Apartamenti qe disponojme ka siperfaqe totale 127.6 m2, siperfaqe neto 110 m2, siperfaqe te perbashket 17.6 m2 dhe verande 20 m2.

Organizohet ne dhome ndenje+ambient gatimi+ambient ngrenie, dy dhoma gjumi, dy tualete, lavanteri dhe verande.

Apartamenti ka nje orientim  fantastik Jug.

Cmimi i shitjes 1700 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest