Shitet super apartament 2+1+2 me verande tek Komuna e Parisit

 • €230,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje

Shitet super apartament 2+1+2 me verande tek Komuna e Parisit

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €230,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 159.4
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2017
 • Viti Ndërtimit
 • P44810
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartament 2+1+2 plus Verande tek Komuna e Parisit, Kristal Center

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi, 2 dhoma gjumi , 2 tualete te bollshme dhe nje verande fantastike me pamje te lire.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 111.29m2 plus 48.11m2 Verande dhe ndodhet ne nje pallat te ri te 2017 me administrim shume te mire e ashensor te bollshem.

Hyrja ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ne rrugen Kryesore, me akses te lehte me Unazen e madhe e po ashtu me facilitete te tjera te Tiranes.

Prona disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor.

Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani