Shitet Penthouse Luksoz 3+1+2 ne Astir.

 • €155,000
Astir, Tiranë
Për Shitje

Shitet Penthouse Luksoz 3+1+2 ne Astir.

Astir, Tiranë
 • €155,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 146.7
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2012
 • Viti Ndërtimit
 • P44208
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe 146.7 m2  ne Astir.

Apartamenti organizohet ne nje sallon te madh , ambient gatimi , 3 dhoma gjumi , 2 tualete , korridor shperndares , 1 ballkon dhe 1 verande.

Apartamenti eshte super i investuar , ka sistem ngrohje dhe ftohje,  hyrja ka izolim termik dhe akustik , dyer dritare dopio xham dhe sistem izolimi kapote.

Hyrja disponon te gjithe dokumetacionin e rregullt hipotekor dhe ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.

Per me shume na konktaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva