SHITET APARTAMENTI 4+1 TE RRUGA E ELBASANIT!

 • €172,000
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

SHITET APARTAMENTI 4+1 TE RRUGA E ELBASANIT!

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €172,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 156
 • Sipërfaqe ㎡
 • P23595
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartamenti nen cmimin e references ne zonen me te mire te Tiranes.
Apartamenti vjen ne treg me nje cmim okazion , ndodhet ne katin e 4 dhe eshte i organizuar ne 4+1 me 2 tualete ku njeri prej tyre me dritare. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje-perendim ku nuk mungon gjate gjithe dites dielli me pamje nga pylli i liqenit.

 

Per me teper ju fojme ne nje vizite ne prone.

Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest