Shitet apartamenti 2+1 ne Qender

 • €165,000
Tërhequr

Shitet apartamenti 2+1 ne Qender

 • €165,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 103
 • Sipërfaqe ㎡
 • P33353
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartamenti 2+1 ne Qender, tek 9 katshet.

Apartamenti ka siperfaqe 103 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me 2 ashensor.

Eshte i organizuar ne ambjent ndjenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest