Shitet apartament tek Drejtoria e Policise

  • €170,000
Ish Blloku, Myslym Shyri, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament tek Drejtoria e Policise

Ish Blloku, Myslym Shyri, Tiranë
  • €170,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 68 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36557
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament tek Drejtoria e Policise, ne rruge kryesore.
Apartamenti ka siperfaqe 68 m2 neto.
Ndodhet ne katin e 1 banim ne pallat ekzistues.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi te vecante, dhome gjumi, ballkon me pamje nga rruga kryesore, tualet me dritare, depo.
Mund te perdoret per banim por dhe per biznes.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare