Jepet apartament 2+1 i investuar me qera tek Myslym Shyri

 • €550
Myslym Shyri, Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 2+1 i investuar me qera tek Myslym Shyri

Myslym Shyri, Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
 • €550

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 65 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36607
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 2+1 i investuar me qera tek Myslym Shyri, prane Bar Santa.
Apartamenti ka siperfaqe 65 m2.
Ndodhet ne katin e 4 ne pallat ekzistues.
Apartamenti eshte totalisht i investuar deri ne detajin me te vogel dhe jepet i mobiluar.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, ballkon, depo.
Cmimi eshte 550 euromuaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo