Shitet apartament 3+2+2 tek Zyrat e Punes, Pas Pazarit te Ri.

 • €240,000
Pazari i Ri, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 3+2+2 tek Zyrat e Punes, Pas Pazarit te Ri.

Pazari i Ri, Tiranë
 • €240,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 135
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2006
 • Viti Ndërtimit
 • P41937
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 3+2+2  me siperfaqe 135m2 neto , tek Zyrat e Punes , Rruga ”Tefta Tashko Koco”

Apartamenti ka hapsira te bollshme dhe organizohet ne 2 sallone(ambiente ndenje) , ambient gatimi , 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 verande fantastike me pamje te lire nga Rruga Kryesore.

Apartamenti eshte i investuar se fundmi ne disa pjese te tij dhe  ka nje orientim Fantastik 180 grade.

Apartamenti ka mundesi kthimi ne 4+1 ose ne ndarje per 2 apartamente 1+1 dhe 2+1.

Ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe disponon te gjithe dokumetacionin e rregullt hipotekor.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani