SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KODRA E DIELLIT

 • €160,000
Kodra e Diellit, Tiranë
Tërhequr

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KODRA E DIELLIT

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €160,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 130
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40151
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 tek fillimi i Kodres se Diellit!

Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon me hapsire maft te bollshme.

 • Siperfaqe totale 130 m2 dhe siperfaqe neto 120 m2
 • Kati i 1-re banim
 • Orientim Lindje

Cmimi i shitjes eshte 160,000 euro.

Na kontaktoni per nje vizite ne prone!

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle