Shitet apartament 2+1 ne Paskuqan.

 • €86,000
Kamëz
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 ne Paskuqan.

Kamëz
 • €86,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 96
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43964
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Paskuqan.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 95.56 m2, siperfaqe neto 84 m2 dhe siperfaqe te perbashket 11.56 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin 7 te objektit.

Cmimi shitjes 900 €/m2.

Apartamenti disponon dhe parkim ne katin -2 me cmim 12.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest