Shitet apartament 2+1+2, ish Profarma TDT

 • €165,000
Oxhaku, Xhamlliku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2, ish Profarma TDT

Oxhaku, Xhamlliku, Tiranë
 • €165,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 137.15
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40987
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 tek ish Profarma “TDT”

Apartamenti ka siperfaqe Totale 137.15 m2 dhe organizohet ne nje sallon te madh sebashke me ambient gatimi, korridor shperndares, 2 dhoma gjumi te medha, 1 garderobe, 2 tualete dhe nje depo.

Ndodhet ne katin e 6 dhe me orientim Jug-Lindje.

Cmimi shitjes 165.000 euro

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest