Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Golden Park

 • €121,000
Kompleksi Golden Park, Rruga e Kavajës, Selitë, Unaza e Re, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Golden Park

Kompleksi Golden Park, Rruga e Kavajës, Selitë, Unaza e Re, Tiranë
 • €121,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 97
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40875
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Golden Park Tirana, perballe me Spitalin Amerikan 3.

Apartameti organizohet ne nje sallon te madh , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , tualeti dhe 2 ballkone.

Apartamenti ndodhet ne katin e  9 me orientim fantastik Jug.

Pallati eshte ne perfundim te ndertimeve dhe eshte i gatshem per banim  brenda pak muajve.

Pallati eshte i izoluar me tulle termike dhe me sistem kapote , gjithashtu secila shkalle eshte me ajrim natyral dhe ka 2 ashensore te bollshem.

Prona ka punime extra te kryera nga vete pronari.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva