Shitet apartament 2+1 tek Ish Stacioni i Trenit

 • €79,000
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Tërhequr

Shitet apartament 2+1 tek Ish Stacioni i Trenit

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €79,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 80 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35892
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek Ish Stacioni i Trenit, tek Restorant Durresi.
Apartamenti ka siperfaqe 80 m2.
Ndodhet ne katin e 1 ne pallat ekzistues.
Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndjenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj