DUPLEX NE SHITJE , GOLDEN PARK 3

 • €145,000
Rruga e Kavajës, Selitë, Yzberish, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

DUPLEX NE SHITJE , GOLDEN PARK 3

Rruga e Kavajës, Selitë, Yzberish, Tiranë
 • €145,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 164
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35669
 • ID Prones

Përshkrim

Duplex me siperfaqe 164m2 ne shitje tek Kompleksi Golden Park 3 .

Duplexi organizohet ne :

Katin e pare ku kemi nje  dhome ndenje , librari , kuzhine , 1 dhome gjumi , 1 ballkon , nje depo dhe nje tualet .

Katin e dyte ku kemi 2 dhoma gjumi , 1 studio , 1 tualet dhe 1 ballkon .

Apartamenti eshte totalisht i investuar nga fillimi ne fund .

I  shtruar ne parket , dyer dritare dopio xham , te gjitha instalimet e reja .

Ne proces hipotekimi .

Per nje vizite ne prone na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva