Shitet apartament 2+1 tek Fusha e Aviacionit

 • €127,000
Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1 tek Fusha e Aviacionit

Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
 • €127,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 83
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2005
 • Viti Ndërtimit
 • P46192
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe prej 83 m2 tek Ish-Fusha e Aviacionit.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje ,ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 2 ballkone.

Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto.

Orientim Jug-Lindje , plot diell dhe pamje te lire

Cmim i negociueshem, per me shume na kontaktoni

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva