APARTAMENT 3+1+2+P ME QERA, KOPSHTI BOTANIK.

 • €650/muaj
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 3+1+2+P ME QERA, KOPSHTI BOTANIK.

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €650/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 135
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P39167
 • ID Prones

Përshkrim

Japm me qira apartament 3 + 1 te Kopshti Botanik.

Apartamenti ka siperfaqe 135 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi ne -2.

Cmimi eshte 650 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo