Shitet Apartament 2+1 prane rruges se Kosovareve.

 • €120,000
Komuna e Parisit, Rruga e Kosovarëve, Stadiumi Dinamo, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1 prane rruges se Kosovareve.

Komuna e Parisit, Rruga e Kosovarëve, Stadiumi Dinamo, Tiranë
 • €120,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 95 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35623
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 ne rrugen Grigor Heba, midis rruges se Kosovareve dhe stadiumit Dinamo.
Apartamenti ka siperfaqe 95 m2.
Ndodhet ne katin e 5 ne pallat ekzistues, pa ashensor.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare.
Shitet i mobiluar.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Cmimi eshte 120.000 Euro.
Per me shume na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest