JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE RTSH, ZONE ELITARE

Radio Televizioni Shqiptar, Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE RTSH, ZONE ELITARE

Radio Televizioni Shqiptar, Rruga e Elbasanit, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 100
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39200
  • ID Prones

Përshkrim

Ambjenti qepet me qera prane Radio Televizionit Shqiptar, nje zone elitare dhe shume e fvorshme per biznesin tuaj!

Ka siperfaqe neto 92 m2 dhe nje verande ne perdorim rreth 10 m2.

Ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Cmimi qe disponon eshte 2000 euro bruto.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko