Shitet apartament 2+1 ne Kompleksin Rezidencial Univers City!

 • €68,200
Vorë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 ne Kompleksin Rezidencial Univers City!

Vorë, Tiranë
 • €68,200

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 100.29
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37231
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet  apartament 2+1 ne Kompleksin Rezidencial Univers City.

Kompleksi  pozicionohet prane Qtu-se, i cili do te ofroje nje cilesi te larte ndertimi dhe infrastrukture dhe do te ofroje njesi te ndryshme sherbimi si dyqane, bare,shkolla  kopeshte ,palester etj.

Apartamenti  ndodhet ne katin e 4 ,ka siperfaqe te pergjithshme 100.29m2 , nga te cilat 86.24m2 eshte siperfaqja neto e apartamentit dhe 14.05m2 eshte siperfaqja e perbashket.

Per informacione te detajuara jeni te lutur te na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest