APARTAMENT 2+1+P ME QERA, AMBASSADOR 3.

 • €1,400/muaj
Stadiumi Air Albania, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1+P ME QERA, AMBASSADOR 3.

Stadiumi Air Albania, Tiranë
 • €1,400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 95
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34411
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament 2+1+post parkimi ,tek Ambassador 3.

Apartamenti organizohet ne korridor , dhome ndenje dhe kuzhine, dhoma matrimoniale me tualet dhe garderobe, dhoma e vogel per nje person dhe ballkon.

I mobiluar ne menyre moderne.

Cmimi eshte 1400 euro dhe perfshin, internetin, tv, administrimin dhe nje post parkimi ne -3, ndersa pa parkimin eshte 1300.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo