Shitet apartament 1+1 tek Urban Planing ne Astir

 • €85,000
Astir, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 tek Urban Planing ne Astir

Astir, Tiranë
 • €85,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 72.6
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2024
 • Viti Ndërtimit
 • P44850
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1  me siperfaqe prej 72.6m2 tek Kompleksi Urban Planing

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te madhe , dhome gjumi , 1 tualet , korridor shperndares dhe 1 tualet.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te kompleksit, ne shkalle me 6 hyrje ne kat dhe 2 ashensore.

Cilesi shume e larte ndertimi , fasade e ventiluar , izolim termik dhe akustik, ne hyrje dalje te Tiranes, ku per me teper sipas planit te zhvillimit ne mes te Kompleksit do ndertohen edhe nje shkolle 9-vjecare dhe nje e mesme.

Nje kompleks qe do jape fryme organizimi dhe do jete qender e zhvillimit dhe bizneseve per te gjithe  zonen.

Cmimi me i mire ne treg !!!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani