DYQAN ME QERA, MYSLYM SHYR

  • bruto €2,500
Myslym Shyri, Tiranë
Për Qira Tërhequr

DYQAN ME QERA, MYSLYM SHYR

Myslym Shyri, Tiranë
  • bruto €2,500

Vështrim i përgjithshëm

  • 160
  • Sipërfaqe ㎡
  • P41565
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet dyqan me qera ne Myslym Shyr, buze rruge.

Dyqani ndodhet ne katin 0 dhe ka nje siperfaqe prej 160 m2.

Ofron te gjitha facilitetet e duhura per zhvillimin e aktivitetit se biznesit tuaj!

Cmimi i qerase eshte: 2500 euro/muaj bruto.

Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo