Shitet apartament 1+1 tek Stacioni i Trenit

  • €132,000
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 tek Stacioni i Trenit

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
  • €132,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 76
  • Sipërfaqe ㎡
  • 2015
  • Viti Ndërtimit
  • P46453
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 76m2 tek Stacioni i Trenit, Buze Bulevardit.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te madhe, dhome gjumi , tualeti , korridor shperndares dhe ballkoni qe aksesohet nga dhoma e gjumi dhe salloni.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor te viteve te fundit .

Apartamenti shitet bosh dhe disponon te gjihte dokumetacionin e rregullt hipotekor.

Prona ka dhe nje post parkimi me cmim extra.

Per me shume na konktaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
  • Klevis Sinani