Shitet Apartament 1+1, Myslym Shyr.

 • €95,000
Myslym Shyri, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 1+1, Myslym Shyr.

Myslym Shyri, Tiranë
 • €95,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 60
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43811
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 1+1 ne Myslym Shyr.

Apartamenti disponon siperfaqe 60 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi dhe tualet.

Cmimi i shitjes 95.000€.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest