Shesim Apartament 2+1 ne kompleksin Trio Tower Don Bosko!

  • €106,000
Don Bosko, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shesim Apartament 2+1 ne kompleksin Trio Tower Don Bosko!

Don Bosko, Tiranë
  • €106,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 105.52
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36019
  • ID Prones

Përshkrim

Ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e Don Boskos shesim apartament 2+1 me  cmim kleringu

Apartamenti ka siperfaqe totale 105.52 m2 ng te cilat 89.7 m2 jane siperfaqe neto dhe 15.82 m2 jane siperfaqe verande .

Kompleksi eshte ne ndertim ne faze karabina .

Cmimi 106.000Euro

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle