Shitet ambient komercial per zyra, Rr. Elbasanit

  • €427,000
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet ambient komercial per zyra, Rr. Elbasanit

Rruga e Elbasanit, Tiranë
  • €427,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 140 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P25870
  • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje ambient komercial i pershtatshem per zyra, ne Rrugen e Elbasanit. Ambienti ka siperfaqe totale prej 140 m2, ku 128.5 m2 eshte siperfaqe e brendshme e ambientit dhe 11.5 m2 jane siperfaqe e perbashket. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe shume cilesor. Akses ne rrugen kryesore.

Ambienti shitet me cmim reference(3050Euro/m2). Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj