Shiten Dublexe 4+1 me cmim klering ne Rezidencen White Tower, Komuna e Parisit.

 • €379,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten Dublexe 4+1 me cmim klering ne Rezidencen White Tower, Komuna e Parisit.

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €379,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 211
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42441
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten Dublexe 4+1 me cmim klering  ne Rezidencen White Tower, Komuna e Parisit.

Godina eshte e organizuar ne dy kate per zyra dhe ambiente sherbimi, katet e mesiperme ofrojne apartamente me hapesira te bollshme dhe organizim te rregullt.

Dublex i pare disponon siperfaqe totale 210.5 m2, siperfaqe e katit te pare 97.3 m2, siperfaqe e katit te dyte 78.1 m2, siperfaqe te perbashket 35.1 m2.

Organizohet ne sallon te bollshem ndenje, kater dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkone.

Ndodhet ne katin e 3 te objektit.

Dublex i dyte diponon siperfaqe totale 215.7 m2, siperfaqe e katit te pare 101.3 m2, siperfaqe e katit te dyte 78.4 m2 dhe siperfaqe e perbashket 36 m2.

Organizohet ne sallon te bollshem ndenje, kater dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkone.

Ndodhet ne katin 4 te objektit.

Cmimi i shitjes 1800 e/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest