Shiten apartamente 3+1 me cmim kleringu, Kthesa e Kamzes!

  • €128,000
Kthesa e Kamzes, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten apartamente 3+1 me cmim kleringu, Kthesa e Kamzes!

Kthesa e Kamzes, Tiranë
  • €128,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 128
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39911
  • ID Prones

Përshkrim

Shiten dy apartamente 3+1 me cmim kleringu, Kthesa e Kamzes.

Apartamentet disponojne siperfaqe totale 128 m2 , siperfaqe neto 114.05 m2 dhe siperfaqe te perbashket 13.95 m2.

Organizohen ne dhome ndenje + tre dhoma gjumi + dy tualete.

Ndodhen ne katin e 2 dhe te 3 te objektit.

Cmimi i shitjes 1000 €/m2.

Apartamentet perfshijne dhe vendparkim ne vleren 12.000 €.

 

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare