Shiten apartamente 2+1 ne Kompleksin Rezidencial Univers City

  • €59,000
Vorë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten apartamente 2+1 ne Kompleksin Rezidencial Univers City

Vorë, Tiranë
  • €59,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 84.26
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37319
  • ID Prones

Përshkrim

Ne kompleksin rezidencial Univers City shesim 3 apartamente me cmim kleringu.

Brenda kompleksit  do te ndertohen   kopesht , shkolle 9 vjecare , bare restorante , park lojrash etj.

Apartamentet jane te tipologjise 2+1 .

Apartamenti i pare ndodhet ne katin e 7 dhe ka siperfaqe te pergjithshme 84.26m2.

Apartamenti i dyte ndodhet ne katin e 6 dhe ka siperfaqe te pergjithshme 85.37m2

Apartamenti i trete ndodhet ne katin e 7 dhe ka siperfaqe te pergjithshme 85.37m2.

Kompleksi eshte aktualisht ne ndertim  ne faze karabina.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare