Shitet Apartament 2+1 ne Rezidencen Xheluks, Rruga Elbasanit.

 • €200,000
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1 ne Rezidencen Xheluks, Rruga Elbasanit.

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €200,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 134
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42378
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 ne Rezidencen Xheluks, Rruga Elbasanit.

Kompleksi eshte drejt perfundimit te punimeve, ofron apartamente me tipologji te ndryshme me punime shume cilesore.

Apartamenti 2+1 disponon siperfaqe totale 133.6 m2, siperfaqe neto 115.6 dhe siperfaqe te perbashket 18 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 3 te objektit.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest