Shiten Apartamente 2+1 dhe 3+1 ne Rezidencen Xheluks, Rruga Elbasanit.

 • €128,000
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje

Shiten Apartamente 2+1 dhe 3+1 ne Rezidencen Xheluks, Rruga Elbasanit.

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €128,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 107
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42378
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten Apartamente 2+1 dhe 3+1 ne Rezidencen Xheluks, Rruga Elbasanit.

Kompleksi eshte drejt perfundimit te punimeve, ofron apartamente me tipologji te ndryshme me punime shume cilesore.

Apartamenti i pare 2+1 disponon siperfaqqe totale 106.88 m2, siperfaqe neto 92 m2 dhe siperfaqe te perbashket 14.88 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Apartamenti i dyte 2+1 diponon siperfaqe totale 113.95 m2, siperfaqe neto 98.2 m2 dhe siperfaqe te perbashket 15.75 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 6 te objektit.

Apartamenti i trete 2+1 disponon siperfaqe totale 133.6 m2, siperfaqe neto 115.6 dhe siperfaqe te perbashket 18 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 3 te objektit.

Apartamenti i katert 3+1 disponon siperfaqe totale 168.67 m2, siperfaqe neto 146.2 m2 dhe siperfaqe te perbashket 22.47 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, tre dhoma gjumi, tre tualete dhe ballkon.

Cmimi i shitjes 1200 e/m2.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest