Shiten Apartamente 1+1, 2+1 rruga 29-Nentori prane Casa Italia!

 • €60,000
Casa Italia, Dogana, Kthesa e Kamzes, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten Apartamente 1+1, 2+1 rruga 29-Nentori prane Casa Italia!

Casa Italia, Dogana, Kthesa e Kamzes, Tiranë
 • €60,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 60.1
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40589
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten Apartamente 1+1 dhe 2+1 ne Kompleksin Tirana Entry II,  rruga 29 Nentori prane Casa Italia.

Apartamenti 1+1 disponon siperfaqe  totale 60.1 m2, siperfaqe neto 50.9 m2 dhe siperfaqe te perbashket 9.2 m2.

Organizohet ne dhome ndenje + dhome gjumi + tualet +ballkon.

Ndodhet ne katin e 5.

Apartamenti i pare 2+1 disponon siperfaqe totale 87.3 m2, siperfaqe neto 74 m2 dhe siperfaqe te perbashket 13.3 m2.

Apartamenti i dyte 2+1 disponon siperfaqe totale  94 m2, siperfaqe neto 79.7 m2 dhe siperfaqe te perbashket 14.3 m2.

Ndodhen ne katin e 3.

Cmimi i shitjes 1000€/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest