SHESIM ZYRE, DOGANA.

  • €117,000
Dogana, Laprakë, Tiranë
Për Shitje

SHESIM ZYRE, DOGANA.

Dogana, Laprakë, Tiranë
  • €117,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 65
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38883
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim ambient per zyre, tek kryqezimi i Doganes, ish shqiponja.

Ambienti ka siperfaqe 65 m2, me fasade te gjere xhami dhe pamje nga rruga kryesore.

Ndodhet ne nje pallat ne ndertim, perfundon ne vitin 2023.

Cmimi eshte 1800 euro/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo