Shesim Vile luksoze ne Long Hill!

Long Hill, Lundër, Rolling Hills Residenc, Tiranë
Tërhequr

Shesim Vile luksoze ne Long Hill!

Long Hill, Lundër, Rolling Hills Residenc, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 4
 • Tualete
 • 600
 • Sipërfaqe ㎡
 • 3
 • Garazhe
 • P26800
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet nje nga vilat me luksoze ne nje nga rezidencat me te mira prane Teg ne Long Hills.

Vila ka nje siperfaqe 600 m2 ne total, prej te cilave 310 m2 eshte siperfaqe ndertimi.

Vila organizohet:

Kati i pare:

Living Room, Ambienti i gatimit me dritare, dy dhoma gjumi me tualete dhe garderobe, sauna dhe jakuzi.

Oborri, 4 tualete ne total dhe 3 poste parkimi.

Kati i dyte:

Nje living room i vogel, nje dhome gjumi me tualet dhe garderobe.

 

Per me teper informacion ju ftojme te na kontaktoni.

Property Invest Albania

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj