OKAZION ! Apartament 2+1 me Cmimi Kleringu tek Pazari i RI

 • €160,000
Pazari i Ri, Qendër, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

OKAZION ! Apartament 2+1 me Cmimi Kleringu tek Pazari i RI

Pazari i Ri, Qendër, Tiranë
 • €160,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 107
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34390
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 me siperfaqe 107m2 me cmim Kleringu tek Rezidenca Luxor 3 tek Pazari i Ri .

Apartament organizohet ne nje dhome ndenje , 2 dhoma gjumi , tualeti , 2 ballkone dhe nje korridor shperndares .

Ndodhet ne katin e 3 banim dhe ka orientim nga rruga kryesore .

Eshte cilesi shume e larte e ndertimit , izolim termik dhe akustik , zone fantastike , 5 minuta me qendren dhe me nje cmim fantastik .

Cmimi Okazion 1500 Euro per m2 .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva