ROLLING HILLS VILE LUKSOZE NE SHITJE!

Long Hill, Rolling Hills Residenc, Tiranë
Për Shitje

ROLLING HILLS VILE LUKSOZE NE SHITJE!

Long Hill, Rolling Hills Residenc, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

 • 6
 • Dhoma
 • 5
 • Tualete
 • 960
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P27928
 • ID Prones

Përshkrim

Ne rezidencen me prestigjoze ne Rolling Hills shesim vile teper Luksoze!

Vila eshte e sapo investuar me siperfaqe trruali 960 m2 dhe siperfaqe ndertimi 663 m2. Vila eshte 3 kate, oborr i gjelberuar me pishine, garazhd per parkimin e 2 makinave 6 dhoma  dhe 5 tualete, Kati i pare organizohet nga mbienti i ndenjes i bollshem ambient gatimi dhe ngrenie, depo dhe studio. Kati -1 i cili ka dalje ne kopesht ndodhet palestra, sauna, dhoma tekinke dhe depo.  kati i 2 organizohet ne 3 dhoma gjumi me 3 tualete dhe garderobe.

Per me teper ju ftojme ne nje vizite ne prone!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest